Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku! 3 stycze 2016

Wszystkiego dobrego na każdy dzień nowego, 2016 roku!
Niech refleksje, które dominują na przełomie mijającego i nowego roku dodadzą Wam motywacji do stawania się każdego dnia coraz lepszymi ludźmi.
Życzymy szczęścia i radości oraz ludzkiej życzliwości.

Do zobaczenia podczas tegorocznych akcji krwiodawstwa


Czytaj więcej
Wesołych Świąt 23 grudzie 2015


Czytaj więcej
Jarmark Bożonarodzeniowy w Będzinie 2 grudzie 2015

Siatkarze MKS Będzin wspólnie z Fundacją Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej zachęcają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa i rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego przed podziemiami będzińskimi.

13 grudnia 2015 w godz. 13.00-16.00


Czytaj więcej
"Gramy o życie" 30 listopad 2015

Kochani, zapraszamy wszystkich mieszkańców Legnicy i okolic oraz całego województwa dolnośląskiego do udziału w akcji "Gramy o Życie", która zostanie rozegrana podczas XXIX Międzynarodowego Turnieju Mikołajowego w piłce nożnej.


Czytaj więcej
Gimnazjada w Mysłowicach 27 listopad 2015

Dzisiaj, 27.11.2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Mysłowicach odbył się turniej dla młodzieży gimnazjalnej pod hasłem: "Sport pasją dzieci i młodzieży", pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Prezydenta Miasta Mysłowice oraz Honorowym Patronatem Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Organizatorem Gimnazjady była Fundacja 777.


Czytaj więcej
Dni Honorowego Krwiodawstwa 2015 23 listopad 2015

W dniach 22-26 listopada obchodzimy Dni Honorowego Krwiodawstwa.


Czytaj więcej
MKS Będzin S.A. Partnerem Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej 5 listopad 2015

W Będzinie podpisano Porozumienie o Współpracy Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej z Miejskim Klubem Sportowym Będzin S.A.


Czytaj więcej
"Ja i Oni całe moje życie..." 19 padziernik 2015

W siedzibie Fundacji odbyło się spotkanie z autorką charytatywnej książki „Ja i Oni Całe Moje Życie...”, która niebawem zostanie wydana. Utwór wesprze działania Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

Serdecznie dziękujemy Annie Pigłowskiej-Kaczor oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w realizacji zamierzenia.


Czytaj więcej
Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.