Aktualności

Krwiodawco, przeczytaj zanim rozliczysz się z podatku! 19 stycze 2016

WAŻNE! Krwiodawco przeczytaj zanim rozliczysz się z podatku!
Jeśli w ciągu ostatniego roku- 2015- oddałeś nieodpłatnie krew lub jej składniki, pamiętaj o ulgach dla krwiodawców!!!


Czytaj więcej
Przekaż 1% na cele organizacji pozarządowych 19 stycze 2016

Szanowni Darczyńcy, Kochani Krwiodawcy, potencjalni dawcy szpiku kostnego, wszyscy ludzie dobrej woli! Początek roku to czas planowania i podsumowania. Pierwszego dnia nowego roku ruszyła kampania zachęcająca do oddania 1% podatku na cele statutowe organizacji pozarządowych.


Czytaj więcej
Myślenice- akcja krwiodawcza 3 stycze 2016

Już 12 stycznia 2016 w godzinach 9.00-13.00 w Myślenicach przy Małopolskiej Szkole Gościnności będzie pierwsza w tym roku okazja do podzielenia się cząsteczką siebie. Dziękujemy serdecznie młodzieży i koordynującym nauczycielom za organizację akcji, a Was wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.


Czytaj więcej
Szczęśliwego Nowego Roku! 3 stycze 2016

Wszystkiego dobrego na każdy dzień nowego, 2016 roku!
Niech refleksje, które dominują na przełomie mijającego i nowego roku dodadzą Wam motywacji do stawania się każdego dnia coraz lepszymi ludźmi.
Życzymy szczęścia i radości oraz ludzkiej życzliwości.

Do zobaczenia podczas tegorocznych akcji krwiodawstwa


Czytaj więcej
Wesołych Świąt 23 grudzie 2015


Czytaj więcej
Jarmark Bożonarodzeniowy w Będzinie 2 grudzie 2015

Siatkarze MKS Będzin wspólnie z Fundacją Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej zachęcają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa i rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego przed podziemiami będzińskimi.

13 grudnia 2015 w godz. 13.00-16.00


Czytaj więcej
"Gramy o życie" 30 listopad 2015

Kochani, zapraszamy wszystkich mieszkańców Legnicy i okolic oraz całego województwa dolnośląskiego do udziału w akcji "Gramy o Życie", która zostanie rozegrana podczas XXIX Międzynarodowego Turnieju Mikołajowego w piłce nożnej.


Czytaj więcej
Gimnazjada w Mysłowicach 27 listopad 2015

Dzisiaj, 27.11.2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Mysłowicach odbył się turniej dla młodzieży gimnazjalnej pod hasłem: "Sport pasją dzieci i młodzieży", pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Prezydenta Miasta Mysłowice oraz Honorowym Patronatem Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Organizatorem Gimnazjady była Fundacja 777.


Czytaj więcej
Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.