Aktualności

"Ja i Oni..." już w sprzedaży 2 marzec 2016

Zapraszamy do zakupu książki, z której dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, czyli promocję krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepu szpiku kostnego.


Czytaj więcej
"Poranek z Telewizją Katowice" 1 luty 2016

Zapraszamy do obejrzenia "Poranku z Telewizją Katowice".
Pan Mieczysław Barański, Fundator Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej oraz Pan Stanisław Dyląg, Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach opowiadają: o charytatywnej książce "Ja i Oni Całe Moje Życie" Anny Pigłowskiej-Kaczor, o krwiodawstwie i potrzebie pomagania innym.


Czytaj więcej
Krwiodawco, przeczytaj zanim rozliczysz się z podatku! 19 stycze 2016

WAŻNE! Krwiodawco przeczytaj zanim rozliczysz się z podatku!
Jeśli w ciągu ostatniego roku- 2015- oddałeś nieodpłatnie krew lub jej składniki, pamiętaj o ulgach dla krwiodawców!!!


Czytaj więcej
Przekaż 1% na cele organizacji pozarządowych 19 stycze 2016

Szanowni Darczyńcy, Kochani Krwiodawcy, potencjalni dawcy szpiku kostnego, wszyscy ludzie dobrej woli! Początek roku to czas planowania i podsumowania. Pierwszego dnia nowego roku ruszyła kampania zachęcająca do oddania 1% podatku na cele statutowe organizacji pozarządowych.


Czytaj więcej
Myślenice- akcja krwiodawcza 3 stycze 2016

Już 12 stycznia 2016 w godzinach 9.00-13.00 w Myślenicach przy Małopolskiej Szkole Gościnności będzie pierwsza w tym roku okazja do podzielenia się cząsteczką siebie. Dziękujemy serdecznie młodzieży i koordynującym nauczycielom za organizację akcji, a Was wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.


Czytaj więcej
Szczęśliwego Nowego Roku! 3 stycze 2016

Wszystkiego dobrego na każdy dzień nowego, 2016 roku!
Niech refleksje, które dominują na przełomie mijającego i nowego roku dodadzą Wam motywacji do stawania się każdego dnia coraz lepszymi ludźmi.
Życzymy szczęścia i radości oraz ludzkiej życzliwości.

Do zobaczenia podczas tegorocznych akcji krwiodawstwa


Czytaj więcej
Wesołych Świąt 23 grudzie 2015


Czytaj więcej
Jarmark Bożonarodzeniowy w Będzinie 2 grudzie 2015

Siatkarze MKS Będzin wspólnie z Fundacją Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej zachęcają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa i rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego przed podziemiami będzińskimi.

13 grudnia 2015 w godz. 13.00-16.00


Czytaj więcej
Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.