Aktualności

Memoriał Janusza Kusocińskiego 4 sierpie 2015

Drodzy Krwiodawcy, Kibice, Mieszkańcy Szczecina i Pomorza

zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa organizowanej w ramach
Wakacyjnej Kropli Życia, podczas 61. Memoriału Janusza Kusocińskiego.

Niedziela, 09.08.2015

w godz. 12.00-16.00


Czytaj więcej
Tour de Pologne 30 lipiec 2015

Z ogromną radością informujemy, że Fundacja Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej nawiązała współpracę z organizatorem 72. Tour de Pologne, Grupą LangTeam. Dzięki współdziałaniu, w kilku miastach na trasie wyścigu będą mogli Państwo podzielić się cząsteczką siebie w ramach ogólnopolskiej akcji prospołecznej Wakacyjna Kropla Życia. Dziękujemy organizatorom za możliwość przeprowadzenia akcji oraz wsparcie i popieranie krwiodawstwa. 


Czytaj więcej
Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle 29 lipiec 2015

Kibice, Sportowcy, Turyści, Mieszkańcy Wisły i okolic,
już 1 sierpnia każdy z nas może zrobić coś dla drugiego człowieka- przyjdź na teren Skoczni Narciarskiej w godz. 12.00-16.00 i oddaj honorowo krew.
Nie rób sobie urlopu od czynienia dobrych uczynków!

 


Czytaj więcej
Podzielili się cząstką siebie w Leśnej 28 lipiec 2015

W ramach ogólnopolskiej Akcji Prospołecznej Wakacyjna Kropla Życia wespół z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz dzięki uprzejmości ks. Piotra Sadkiewicza, zorganizowaliśmy w niedzielę 26.07.2015 akcję krwiodawstwa w Leśnej na Żywiecczyźnie.


Czytaj więcej
Katowicki Piknik Sportowy 28 lipiec 2015

Z radością informujemy, że do Akcji Wakacyjna Kropla Życia przyłączyli się organizatorzy I Katowickiego Pikniku Sportowego.

Zapraszamy serdecznie 2 sierpnia 2015 (niedziela) do Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Rowerzystów, biegaczy, rolkarzy i chodziarzy nordic walking zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w Pikniku, a kibiców do dopingu sportowców i przede wszystkich podzielenia się darem życia biorąc udział w akcji honorowego dawstwa krwi oraz akcji rejestracji do banku potencjalnych dawców szpiku kostnego. 


Czytaj więcej
Wakacyjna Kropla Życia w Leśnej 24 lipiec 2015

W ramach Wakacyjnej Kropli Życia serdecznie zapraszamy do udziału w akcji krwiodawstwa 26.07.2015 w Leśnej/ k. Żywca


Czytaj więcej
Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.