Aktualności

Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 6 maj 2016

W trosce o bezpieczeństwo pieszych od 9 do 13 maja na terenie Mysłowic będzie trwał Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Akcja ta zakończy się 14 maja wielką imprezą finałową na parkingu przed halą widowiskowo-sportową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Na imprezę wstęp jest wolny. Od godz. 15.30 odbędą się akcje: krwiodawstwa oraz rejestracji dawców szpiku kostnego pod patronatem Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Akcje zostaną przeprowadzone przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.


Czytaj więcej
Spotkanie promocyjne w Bibliotece Śląskiej 6 maj 2016

We czwartek, 21 kwietnia 2016 roku, w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyło się spotkanie promujące książkę "Ja i Oni Całe Moje Życie" wraz z popularyzacją działań dotyczących krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepu szpiku kostnego.


Czytaj więcej
Uwaga, Konkurs 1 kwiecie 2016

Choć dzisiaj Prima Aprilis,

To uwierz - nic się nie mylisz :)

Konkurs dla Was ogłaszamy

Do zabawy zapraszamy.

Polub nasz fanpejdż, udostępnij posta….

…i to nie koniec, sprawa nie taka prosta.

Aby wygrać super niespodziankę,

Musisz napisać rymowankę :) .............


Czytaj więcej
"Ja i Oni..." już w sprzedaży 2 marzec 2016

Zapraszamy do zakupu książki, z której dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, czyli promocję krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepu szpiku kostnego.


Czytaj więcej
"Poranek z Telewizją Katowice" 1 luty 2016

Zapraszamy do obejrzenia "Poranku z Telewizją Katowice".
Pan Mieczysław Barański, Fundator Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej oraz Pan Stanisław Dyląg, Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach opowiadają: o charytatywnej książce "Ja i Oni Całe Moje Życie" Anny Pigłowskiej-Kaczor, o krwiodawstwie i potrzebie pomagania innym.


Czytaj więcej
Krwiodawco, przeczytaj zanim rozliczysz się z podatku! 19 stycze 2016

WAŻNE! Krwiodawco przeczytaj zanim rozliczysz się z podatku!
Jeśli w ciągu ostatniego roku- 2015- oddałeś nieodpłatnie krew lub jej składniki, pamiętaj o ulgach dla krwiodawców!!!


Czytaj więcej
Przekaż 1% na cele organizacji pozarządowych 19 stycze 2016

Szanowni Darczyńcy, Kochani Krwiodawcy, potencjalni dawcy szpiku kostnego, wszyscy ludzie dobrej woli! Początek roku to czas planowania i podsumowania. Pierwszego dnia nowego roku ruszyła kampania zachęcająca do oddania 1% podatku na cele statutowe organizacji pozarządowych.


Czytaj więcej
Myślenice- akcja krwiodawcza 3 stycze 2016

Już 12 stycznia 2016 w godzinach 9.00-13.00 w Myślenicach przy Małopolskiej Szkole Gościnności będzie pierwsza w tym roku okazja do podzielenia się cząsteczką siebie. Dziękujemy serdecznie młodzieży i koordynującym nauczycielom za organizację akcji, a Was wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.


Czytaj więcej
Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.